„S dospělostí zjistíte, že máte dvě ruce. Jednu, abyste pomáhali sobě, druhou abyste pomohli světu.“

Audrey Hepburn (1929-1993)

POMÁHÁME

Věříme v sociální odpovědnost, proto jsme vytvořili uvnitř naší společnosti interní nadaci, která pomáhá vybraným projektům, které souvisí s naším krásným sportem.

Naše interní nadace se zaměřuje především na děti a mladé hráče, kteří budou potřebovat či již potřebují pomoci.

Naším cílem je podporovat naše mladé hráče a hráčky, kteří se našemu sportu chtějí plně věnovat a nemohou či hráče, kteří nemají možnost získat to nejlepší vybavení, aby mohli naplno rozvíjet svůj lidský a sportovní potenciál.

Nechceme suplovat rodinu, nechceme suplovat trenéry, budeme naopak hokejovou rodinu a trenéry podporovat a pomáhat jim, aby ze svých či svěřených dětí, vyrostly velké osobnosti našeho státu. Nemusí se stát profesionálními hráči, ale chceme, aby z nich vyrostli zodpovědní lidé, kteří si budou vážit našich společných hodnost, jako je Čest, Poctivost a Ochota pomáhat druhým.

Věříme, že naše interní nadace je skvělým začátkem, jak pomáhat ve správný čas a na správném místě.

Podpis Martin Svoboda

majitel a zakladatel společnosti Martin Svoboda

Pomáháme dětem dělat co milují

Interní nadace ODIN není o rozdávání peněz, ale o tom skutečně pomáhat tam, kde je to potřeba. Věříme, že pomůžeme spoustě dětí se věnovat sportu, o kterém sní, přestože to nemusí být zrovna hokej. Chceme prostě pomáhat, protože věříme, že je to pro naši krásnou zemi potřebné.

3
Projekty v přípravě
150000
HODNOTA POMOCI
3
DONÁTORŮ
60
ŠŤASTNÝCH ÚSMĚVŮ

Podporovatelé

Pomoci může každý. Přidejte se k nám, pomožte i Vy. Víte o někom, kdo by pomoc potřeboval? Pošlete nám jejich příběh. Chcete se i Vy do pomoci zapojit? Ozvěte se nám, velmi si vážíme každého, kdo chce pomáhat potřebným.