„Pachuť mizerné kvality zůstává dlouho poté, co zmizí sladká chuť nízké ceny.“

Benjamin Franklin (americký autor, politik, občanský aktivista)

Ruční výroba

Naše hokejové hole jsou ručně vyráběny mistry svého řemesla. Každá hokejová hůl má svůj vlastní příběh a svého vlastního mistra, který se na hokejce nejvíce podílel a odpovídá za její kvalitu. Celý výrobní proces hokejové hole trvá několik hodin a její výroba je velmi náročná.

Na každé hokejce proto najdete speciální výrobní značku, která je umístěna na konci každého šaftu.

Tato značka označuje našeho konkrétního mistra, který měl výrobu Vaší nové hokejky na starosti a zároveň se nejvíce podílel na její výrobě.

Ať už na své hokejce najdete jakoukoliv značku našeho mistra, můžete si být jisti, že se Vaší hokejce dostalo maximální péče při její výrobě a prošla důsledně všemi kontrolami kvality tak, abychom Vám doručili špičkový produkt.

Mistři svého řemesla

ruler-transparent

Martin Svoboda

Jednatel

Martin, jako spolumajitel firmy, jednatel a investor, má na starosti především strategické směřování celého byznysu, otevírání nových trhů a celosvětového obchodu, který neustále roste. Je zodpovědný za celou společnost a neustále jí posouvá kupředu. 

ruler-transparent

Martin Henzl

Provozní ředitel

Martin, byl u zrodu ODIN HOCKEY s.r.o. Martin je opravdu zkušený člověk, který se zaměřuje především na výrobu čepelí a zároveň na kompletní práci s uhlíkovým materiálem. Je zodpovědný za kompletní výrobu.

ruler-transparent

Ladislav Rudolf

Mistr výroby

Ladislav je v naší společnosti důležitým členem, díky jeho profesionálnímu přístup a manuální zručnosti je nepostradatelný kolega, který je zaměřuje na detail a kvalitu odvedené práce. Jeho myšlení se každý den zaměřuje na zlepšování výrobních postupů a zlepšování výsledků naší práce.

ruler-transparent

Milena Svobodová

Mistr výroby

Miluška v naší společnosti má na starosti především přípravu materiálu a dále se specializuje na špičkovou výrobu šaftů pro všechny typy hokejek. Její profesionalita a chuť k práci se projevuje každý den v jejím přístupu a důrazu na kvalitu veškerých výrobních postupů.

ruler-transparent

Milan Podzimek

Mistr výroby

Milan je náš velmi zkušený pracovník, který má na starosti především výrobu čepelí a v její výrobě je opravdu špička ve svém oboru. Jeho důraz na detail a důsledná kontrola všech výrobků zajišťuje, že Vaše hokejové hole budou střílet přesně tak, jak očekáváte. Milan denně pracuje na tom, aby Vaše hole byly vyrobeny v maximální kvalitě.