Spolupracujeme s řadou klubů, trenérů, obchodníků, e-shopů i nadšenců. I Vy s námi můžete spolupracovat.

Kluby

Společnost ODIN HOCKEY si velmi váží všech hokejových klubů, a proto jsme se rozhodli, že pro všechny hokejové kluby a jejich hráče, připravíme individuální nabídku, která bude maximálně vyhovovat oběma stranám.
Jedním z našich cílů je maximálně podporovat celou hokejovou komunitu, a proto nás neváhejte kontaktovat.

Tento individuální přístup platí nejen pro kluby, které hrají oficiální soutěže pod patronací hokejového svazu, ale především i pro kluby, které hrají odborářské a hobby ligy na celém území daného státu.

Jsme připraveni se s Vámi spojit a vymyslet pro Vaše hráče a jejich potřeby individuální přístup, na kterém si zakládáme.

Těšíme se na Vaši poptávku a budoucí spolupráci.

Trenéři

ODIN HOCKEY je jedna velká rodina, proto navazujme velké množství spolupráce s hokejovými trenéry, kteří se zaměřují na hokejové dovednosti, dále navazujeme spolupráci s hokejovými školami a školkami.

Věříme, že úzká spolupráce s trenéry a jejich zpětná vazba, nám pomůže neustále vylepšovat naše hokejky, které budou pro jejich klienty a svěřence tím pravým nástrojem hokejové radosti.

Naše spolupracující trenéry podporujeme nejen marketingově ale i hmotně, neboť věříme, že toto je cesta, jak podporovat hokej ve všech jeho podobách, tak aby trenéři rozdávali nejen dřinu, ale hlavně radost z hokeje a sportu zvlášť.

Obchody a e-shopy

Společnost ODIN HOCKEY podporuje všechny specializované obchody a eshopy s hokejovým vybavením, pro které připravíme individuální nabídku přímo na míru.
Pokud máte zájem prodávat špičkové české hokejky, které kvalitou a zpracováním splní očekávání těch nejnáročnějších zákazníků, tak nás neváhejte kontaktovat.

Naším cílem je všechny naše obchodní partnery podporovat a zbytečně je nesvazovat pevně nasmlouvanými odběry na roky dopředu.

Jsme připraveni Vám pomoci s marketingem tak, aby naše hokejky našli co nejvíce zákazníků a zároveň jste dosáhli Vámi plánovaných prodejních výsledků.

Zaujala Vás možnost spolupráce? Máte dotaz, návrh nebo nápad? Napište nám, rádi se na to s Vámi podíváme.