Záhyby hole

Záhyb hole je velmi individuální. Kromě nejoblíbenějších záhybů máme v nabídce i speciality. Pro přehlednost naleznete u každého záhybu nejen přehled špičkových hráčů, kteří záhyb používají, ale také ekvivalenty u Bauer a CCM. Záhyby hokejek v tabulce považujeme za ekvivalenty, nicméně musíme zdůraznit, že to nemusí být úplně identické. Ze zkušenosti ale můžeme říci, že s těmito alternativami jsou hráči neprosto spokojeni.

O1-ODIN-zahyb

O1

(levá varianta)

Velmi specifický záhyb, kde je výraznější zahnutí v druhé polovině čepele. S tímto záhybem hrají hodně útočníci, kteří jsou technicky velmi zdatní a chtějí mít maximální kontrolu puku při kličkách a stahovačkách.

O15-ODIN-zahyb

O15

(levá i pravá varianta)

Velmi oblíbený záhyb, se kterým hráli či hrají špičkoví hráči v NHL jako například Drury, Staal, Kovalev a Grandlund.

Ekvivalent P15 u CCM a P91 u Bauer

O16-ODIN-zahyb

O16

(levá i pravá varianta)

Záhyb O16 je pro každého hráče, který chce mít svůj puk pod maximální kontrolou a přitom přesně a tvrdě střílet. S tímto zahnutím se Vám podaří puk vždy při střele zvednout přesně tak, jak chcete a očekáváte. Přesná kontrola vedení puku a pokrytí před spoluhráči Vám umožní vyhrát mnoho osobních soubojů.

028 - záhyb hole
028 - záhyb hole

O28

(levá i pravá varianta)

Jeden z nejoblíbenějších záhybů na světě, který je vhodný pro všechny typy hráčů a umožňuje jim maximální kontrolu vedení puku a přesnou střelu. S tímto záhybem v NHL hraje například Connor McDavid, Eichel či Giroux. Pokud si nevíte rady, jaký záhyb zvolit, doporučujeme tento.

Ekvivalent P28 u CCM a Bauer.

029 - záhyb hole
029 - záhyb hole

O29

(levá i pravá varianta)

Další z velmi oblíbených záhybů ve světovém měřítku je tento, který je hojně používán hráči všech výkonnostních kategorií. S tímto záhybem hrají špičkoví hráči jako Sidney Crosby, Auston Matthews, Backstrom a hrával s ním jeden z nejlepších hráčů historie Joe Sakic.

Ekvivalent P29 u CMM a P92 u Bauer

088 - záhyb hole

O88

(levá i pravá varianta)

Velmi oblíbený záhyb v zámoří, ale v ČR dosud nebyl k dostání. Vyzkoušejte zahnutí hole, se kterým hrají špičkoví hráči jako například Nathan MacKinnon, Patrick Kane, v minulosti s ním hrával Jarome Iginla.

Ekvivalent P40 u CMM a P88 u Baueru