„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize.“

Muhammad Ali (1942 - 2016)

Příběh ODIN HOCKEY

Na počátku něčeho velkého je vždy obrovská touha, která se postupně přetvoří v myšlenku a od myšlenky je už jen kousek ke skutečnému činu.

Měli jsme touhu vytvořit špičkový produkt, který bude kvalitou konkurovat nejznámějším hokejovým značkám, produkt, které bude vyráběn zlatými českými ručičkami a v České republice, produkt, na který budeme všichni hrdi. Naše touha se tak změnila na obrovské úsilí a tvrdou práci, která se nakonec přetavila v úspěch. Vytvořili jsme unikátní hokejové hole, které se mohou měřit s celým hokejovým světem.

Je jedno, jestli jste profesionální nebo rekreační hráč, naše společnost ODIN HOCKEY s.r.o. Vám Všem přináší špičkové výrobky, na které se budete moci při svých zápasech a trénincích maximálně spolehnout.

Věřte, že Vaše hole vyrábíme ručně, s láskou, a hlavně s vědomím, že je děláme pro Vás, konkrétní hráče, že za každou vyrobenou hokejkou, je kus lidské práce, která je pro nás potěšením.

Naše hokejové hole Vám dají novou radost ze hry a jistotu při krásných přihrávkách či gólovém zakončení, kdy budete zažívat ty nezapomenutelné chvíle plné emocí. A my budeme šťastni, že náš um a technologie pro Vás vytvořili nástroj Vaší radosti.

Od teď jsme tu jen pro Vás a slibujeme, že nepolevíme ve zdokonalování našich produktů, abyste měli co největší radost ze hry.

Děkujeme za Vaši důvěru a budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

Podpis Martin Svoboda

majitel a zakladatel společnosti Martin Svoboda

20
LET ZKUŠENOSTÍ
4400
HODIN VÝVOJE
396
TYPŮ HOKEJEK
5
MISTRŮ KVALITY
11
ZÁHYBŮ ČEPELÍ
2157
MINUT VÝROBY 1 KS

Továrna na hokejové sny

Všechny naše hokejové hole jsou vyráběny ručně a s láskou mistry svého řemesla. Každá vyrobená hokejová hůl má svůj vlastní příběh a svého vlastního supervizora, který po celou dobu výroby dohlíží na kvalitu výroby a finální zpracování. Celkový čas, který strávíme na výrobě jedné hokejky se počítá  desítkách hodin.

Mistři svého řemesla

ruler-transparent

UHLÍKOVÁ VLÁKNA

Používáme nejkvalitnější uhlíková vlákna, abychom dosáhli naprosté dokonalosti hokejky.

ruler-transparent

RUČNÍ VÝROBA

Hole vyrábíme ručně a dáváme si maximálně záležet na kvalitě zpracování a dodržování technologických postupů.

ruler-transparent

ZKUŠENÍ MISTŘI

Naši mistři ve výrobě jsou opravdovými mistry svého oboru.

ruler-transparent

GARANCE KVALITY

Nad výrobou každé hole dohlíží náš supervizor, který odpovídá za kvalitu každé hole.

„Naší mantrou je špičková kvalita a vášeň pro řemeslo“

Martin Svoboda

Náš tým, který se podílí na výrobě špičkových hokejových holí ODIN, se neustále vzdělává v nových technologických postupech, vlastnostech materiálu a jeho zpracování. Každý den se snažíme o zlepšování našich výrobních postupů a jejich implementování do praxe, abychom pro Vás vytvářeli dokonalé nástroje Vaší radosti.